תוכנית וסדר יום


יום ג' 24/3/2020

09:00
איך נמנעים מגיוסים גרועים, וכיצד מזהים מצליחנים?

גיוסים גרועים הם יקרים במיוחד. גיוס איש מכירות או אפילו מנהל גרוע, למשל, יעלה לארגון בדרך כלל פי חמישה מכמות המשכורת במהלך 18 החודשים הראשונים בלבד.

באילו שלושה או ארבעה צעדים ניתן לעקוב כדי להציף את המועמד הטוב ביותר? ואיך פועלים נגד "אפקט ההילה" - הנטייה לקיים הטיה לטובת התכונות השטחיות של מועמד שעשויות להזכיר לך מועמדים מצליחים בעבר (או אפילו את עצמך)?

אנחנו כבר יודעים ש"תחושת בטן "אינה מספיקה כשמדובר בגיוס ושתוצאות עבר וניסיון מחברות קודמות לא תמיד מתורגמות למועמד מוביל.

הרצאה זו תשקף מבט לפן הקונספטואלי וההתנהגותי ותיתן כלים מדעיים פסיכולוגיים ופרקטים לגיוס ושכנוע המועמדים הטובים ביותר וניבוי כיצד הם יתרמו ויצטיינו בהמשך, ולפסילת המועמדים שמהווים סיכון אשר לא יצטיינו בארגון.

מרצה: ג'יימס אברהם, מאמן מדריך מוסמך בשיטת סנדלר, מנכ"ל סנדלר ישראל


10:00
ארוחת בוקר קלה ומפגשי נטוורקינג
10:30
היהלום הניהולי- מנהל מוביל ומשפיע בעולם העבודה החדש

• אתם מתחרים על הטאלנטים שלך עם חברות אחרות?
• אתם רוצים שמהנהלים יחזקו את המחוברות Engagement של העובדים?
• אתם רוצים לבסס בארגון תרבות של חדשנות Innovation ?
• אתם רוצים לרתום את העובדים למטרות הארגון?
• אתם רוצים שהמנהלים ידעו איך להוביל ולהשפיע על העובדים במציאות המשתנה?
בעידן הנוכחי של המהפכה הדיגיטלית, הסביבה משתנה, העובדים יותר מאתגרים, וחל שינוי בהרגלי הצריכה של הלקוחות. המנהלים נדרשים להשיג יותר תפוקה בפחות משאבים והניהול הופך להיות יותר מורכב.

רק 14% מהמנהלים עפ"י סקר של חברת דלויט, חושבים שיש להם את הידע והכלים הנחוצים לניהול בתקופה המבלבלת הנוכחית. מנהל שרוצה להצליח בתפקידו צריך לאמץ לעצמו יכולות השפעה והובלה בארגון המתאימות לעידן החדש-להיות מנהיג המוביל לביצועי שיא.
בהרצאה פרקטית המבוססת על כלים שנאספו במסגרת "סודות הניהול מהעיניים של המנכ"ל" סדרת ראיונות עומק עם 40 מנכ"לים מובילים במשק ממגוון תחומים- הי טק, תעשיה, פיננסי, נדל"ן ועוד.

בהרצאה תראו למה סגנון הניהול "הרגיל" לא עובד יותר
תיחשפו למודל היהלום הניהולי- סגנון הניהול המנצח בעידן הדיגטלי
תקבלו את חמשת הדרכים להשפיע ולהניע עובדים במאה ה-21.

מרצה: סיגל שביט- פסיכולוגית ארגונית, מומחית לניהול מנהיגות וחדשנות בעולם העבודה החדש. יועצת בכירה למנהלים וארגונים להתאמת הארגון ודרך הניהול לעולם העבודה החדש. בעבר הייתה מנהלת משאבי אנוש בארגון הי טק גלובאלי ויועצת ארגונית בבית ספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל.
סיגל כותבת הימים אלה ספר על ניהול בעולם העבודה החדש.

11:15
חדשנות במשאבי אנוש - כלים לעידוד יזמות פנים ארגונית.

עומרי ילובסקי - מנכ"ל של החממה הטכנולוגית עסקית YaloStar Holdings, המתמחה בפיתוח סטארט-אפים משלבים ראשונים, בהרצאה על יסודות היזמות והחדשנות ובמהלכה ייתן כלים ותובנות למנהליי משאבי אנוש בעידוד יזמות וחדשנות בארגון תוך שימוש במתודולוגיות מגוונות.

מרצה: עומרי ילובסקי - מנכ"ל של החממה הטכנולוגית עסקית YaloStar Holdings, המתמחה בפיתוח סטארט-אפים משלבים ראשונים. לחברה כ-10 סטארט-אפים בשלבים שונים. יועץ לחברות, גופים ויזמים בנושאים של יזמות וחדשנות, מרצה (מצטיין) לניהול במכללות אקדמאיות שונות, בעל תואר בוגר במשפטים ומנהל עסקים (LL.B) סטודנט לדוקטורט ביזמות באונ' בן גוריון בנגב.

12:15
HR Analytics - אלה לא הנתונים, אלא מה שעושים איתם.

אם מנהלי משאבי אנוש רוצים מקום של כבוד בשולחן ההנהלה, הם צריכים להגיע עם נתונים וחשוב מכך, עם תובנות שניתן להסיק מהם ולהציע פעולות המתבססות עליהם.

אז מה אתם חייבים לדעת על העובדים שלכם?

מרצה: אריק פרידמן- סמנכ"ל מוצרים ושירותים מקצועיים בסינריון

13:15
השפעת עולם העבודה החדש על משפט העבודה האישי והקיבוצי

הרצאה מרתקת על איך משפיעים השינויים הרבים בעולם העבודה החדש על משפט העבודה בישראל כאשר מרבית החוקים בו נחקקו לפני שלושה עשורים. וכיצד מתמודדים בתי הדין לעבודה עם השינויים שהכתיב עולם העבודה החדש בכל הקשור ליחסי עובד מעביד.

מרצה: עו"ד אוהד גלעדי- שותף בנ. פינברג ושות' משרד עורכי דין, משפטן מומחה לדיני עבודה ומשפט העבודה הקיבוצי.

14:15
ארוחת צהרים חוויתית במסעדת המלון
15:00
Expand Your Story- פיתוח אישי בעולם העבודה העתידי

הרצאת חובה בנושא המיומנות הקריטית שיעזרו לעובדים ומנהלים להצליח בשוק העבודה העתידי.

מרצה: מלי אלקובי, מחברת הספר גיבורי-על והורמונים ומפתחת שיטת "שדה התעופה", היא בוגרת לימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה ארגונית ומשאבי אנוש מאוניברסיטת Macquarie שבסידני אוסטרליה. במסגרת לימודיה רכשה ידע ייחודי בנושא גמישות בעבודה הקיים באוסטרליה, שהיא מהמדינות המובילות בתחום גמישות בעבודה ו - WLB . מלי בעלת ידע ייחודי בתחום פתרונות איזון בין עבודה לחיים פרטיים במקומות עבודה.

16:00
סיום משוער, חלוקת תעודות ושי אישי.