הכנס יערך באופן פרונטלי במלון קראון פלאזה ת"א

09:00
הגביע הקדוש - למה כולם מדברים על מיתוג מעסיק?

מיתוג מעסיק הפך להיות שיחת היום, לא רק בחברות הייטק וסטרטאפים אלא בכל התעשיות- בשוק העבודה המקומי והגלובאלי. כולם מחפשים דרכים יצירתיות לשמור על האטלנטיים הקיימים, לגייס עוד עובדים ולהיכנס ל"היכל התהילה" כמעסיק נחשק.
אז איך עושים את זה נכון, מה המגמות החדשות שמובילות את עולמות מיתוג המעסיק הגלובאלי ואיך לייצר יתרון יחסי בעולם העבודה החדש (the new normal).

מרצה: שרון ישראל- מנכ"ל משותף ומייסדת Xtra Mile

10:00
ארוחת בוקר ומפגשי נטוורקינג
10:30
גיוס ושימור עובדים במציאות כיום-אתגרים ופתרונות חכמים

הרצאה תדון באתגרים הקיימים כיום בעולם משאבי האנוש וכיצד ניתן לתת להם מענה טכנולוגי.
ההרצאה תסקור את מחזור החיים של העובד בחברה ואת האתגרים הקיימים בכל אחד מהשלבים של מחזור חיים זה ואציע פתרונות טכנולוגים באמצעות יוזמות ויזמים קיימים כיום בעולם הסטארטאפים.

מרצות: לימור מוצניק, יזמת , HR-Tech Israel CO-Founder, יועצת לאסטרטגיה ארגונית ונאורה ראובני- יועצת לניהול מחברת ד"ר עדנה פשר

11:15
בינה מלאכותי ולמידה מכונה ככלי ליצור חדשנות בגיוס של כוח אדם

טכנולוגיות המבוססות על בינה מלאכותית ומערכות לומדות הינן בעלות פוטנציאל שימושי רב במגוון תחומים שונים החל מרפואה ופיתוח תרופות, מסחר, רשתות חברתיות, אקלים ועוד.

בשנים האחרונות טכנולוגיה זו חודרת לתחומים של משאבי אנוש, גיוס עובדים ושימור עובדים. למול הפוטנציאל האדיר הטמון בטכנולוגיה זו לשיפור תהליכים אלה, קיים גם חשש משמעותי ולגיטימי מכך שהחלטות הנעשות על ידי מערכות נבונות לא ניתנות תמיד לידי ההסברה (explainability).

אתגרים אלה עשויים להוות לא רק חסם כניסה של טכנולוגיה זו לתחום, אלא גם יכולה לעורר אבדן קרדיט מצד צוותי הגיוס.
במסגרת ההרצאה נציג מספר יישומי בינה מלאכותית לגיוס כוח האדם ונדון באתגרי ה explainability של המערכות הללו.

מרצה: פרופ' פרדי גבאי, ראש המחלקה למדעי המחשב במרכז האקדמי רופין וראש המעבדה לבינה מלאכותית. בוגר תואר ראשון שני ושלישי מהטכניון. ממקימי מלאנוקס בה שימש כסמנכ"ל פיתוח ותכנה. חוקר בתחומים בינה מלאכותית, חישוב מקבילי ומיקרואלקטרוניקה. מחזיק ב 19 פטנטים.

12:15
תשכחו מקידום, מה הכי חשוב היום לעובדים שלכם?

איך הקורונה שינתה את סדרי העדיפויות של העובדים, ומה אפשר ללמוד מזה כדי למשוך ולשמר את העובדים הטובים ביותר?

מרצה: גל דולב, Head of Marketing, Codex

13:00
כלים מעשיים לניהול ולהתמודדות בשימור עובדים בעידן החדש

הרצאה תציג תובנות ולקחים מסיפורי ייעוץ ארגוניים ותפרט מה באמת משאיר את העובדים בארגון

מרצה: ענת זפרני- מנכ"לית שותפה בכירה בחברת R&O יעוץ ארגוני ופתרונות מש"א

13:30
ארוחת צהרים חוויתית במסעדת המלון
14:15
"מחוברים - עונה שניה"- כיצד שומרים על מחוברות עובדים בעידן החדש?

תקופת הקורונה יצרה תמורות רבות בדפוסי ההעסקה של עובדים בדגש על עבודה מרחוק ויצרה ניסוי טבעי שארגונים רבים לא חלמו שיהיה אפשרי.
צוק העיתים אפשר קידום מהלכים מהירים והסתגלות מהירה אך בעיות רבות של מדידה, איזון בית עבודה, חיברות, חניכה נותרו ללא מענה.

הרצאה זו תתרכז בהשפעה של המהלך על מחוברות עובדים ותיתן כלים פרקטיים כיצד ניתן לשפר מחוברות עובדים בעידן ההיברידי החדש אליו המשק צועד בצעדי ענק.

מרצה: ד"ר יונתן שרצר- מרצה במרכז האקדמי פרס, סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת פריץ

15:15
סיום משוער, חלוקת תעודות ושי אישי.
09:00
אתגרים ופתרונות בניהול מודל עבודה היברידי

צוותים וירטואליים והיברידיים הובילו למבנים ארגוניים חדשים, והולידו דינמיקות עבודה שונות המשפיעות על הדרך בה עובדים יחד להשגת מטרות משותפות.

לפיכך, תפקיד המנהל במבנה עבודה היברידי משתנה ומצריך התנהלות שונה המותאמת למבנה החדש. ניהול צוות המשלב עבודה במשרד יחד עם עבודה מהבית לסירוגין מביא עמו שורה של אתגרים ובאופן טבעי דורש ערנות גבוהה, הבנת מצבים והתנהלות השונה מסגנון העבודה שהכרנו עד כה.

מרצה: אהרונה משכיל מייסדת את TrainingCQ, למתן פתרונות לארגונים שעובדים בעולם הגלובלי. מתמחה בהכשרת מנהלים וצוותים בבנייה וניהול צוותים העובדים במרחב הווירטואלי והיברידי ובבנייה וניהול צוותים גלובליים רב-תרבותיים.


10:00
ארוחת בוקר ומפגשי נטוורקינג
10:30
"עם שוך הסערה" - מודל להערכת שינויים ארגונים

שינויים ארגוניים מתרחשים בכל סביבה דינמית ומהווים חלק בלתי נפרד מחיינו כמנהלים.
ההרצאה תציג מודל להערכת שינוי המהווה שלב חדש ואחרון בתהליך השינוי הארגוני אשר באמצעותו ניתן למדוד את מידת ההצלחה של יישום השינוי על רבדיו השונים, כבסיס לקבלת החלטות ולתמורות ארגוניות עתידיות.

מרצה: לימור מוצניק, יזמת , HR-Tech Israel CO-Founder, יועצת לאסטרטגיה ארגונית.

11:15
על גשרים וכיסויי עיניים: כיצד להפוך wellbeing מערימת פתרונות אקראיים לאסטרטגיה עסקית

מדוע פתרונות אקראיים לא עובדים ואיך יוצרים אסטרטגיה נכונה לחיזוק Wellbeing ומניעת שחיקה.

מרצה: דוידה גינטר, מומחית למניעת שחיקת עובדים ומנהלים, עומדת בראש ארגון Enkindle Global, ומחברת הספר Burning Out Won't Get You There.
דוידה עובדת עם ארגונים ומנהיגים ברחבי העולם במטרה לצמצם שחיקה, להטמיע wellbeing בשגרה, ולהנהיג במציאות משתנה.

12:15
איך מנהלי משאבי אנוש צריכים להיערך לסיכוני סייבר בעבודה היברידית

משבר הקורונה גרר לא מעט ארגונים לבצע שינויים והתאמות ארגוניים כדוגמת עבודה מבית, או עבודה היברידית. שינויים אלו שנעשו תוך כדי תנועה, חשפו את הארגון ואת משאבי האנוש לסכנות סייבר.
ההרצאה תיתן הצצה מעניינת וחשובה לטרנדים ולאיומי הסייבר על מחלקת משאבי אנוש ותצייד את המשתתפים בכלים ושיטות עבודה לצמצום סיכוני סייבר בארגון במודל העבודה החדש.

מרצה: אור שלום, מומחה לאבטחה וסייבר יועץ למשרדי ממשלה, תעשיות ביטחוניות וחברות עסקיות במשק. בעל תואר שני ובעל הסמכות אזרחיות וממלכתיות בעולמות אבטחת המידע והסייבר. מוביל תוכניות סייבר מקצועיות לגופים שונים במשק, בסקטור האזרחי הביטחוני והבתעשיה

13:00
מפתחות ההצלחה - מצוינות אישית וארגונית בעולם פוסט-קורונה

קורונה שינתה את כללי המשחק הארגוניים - היא יצרה עולם טכנולוגי סוער ומורכב מכל מה שהכרנו בעבר. מדוע ישנם אנשים וארגונים שמצליחים לשגשג במציאות החדשה בעוד שאחרים נותרים מאחור? מה המפתחות למצוינות בעולם החדש? בהרצאה נכיר את הכלים הארגוניים והאישיים שכל אדם צריך להכיר ולאמץ במציאות הסוערת שמקיפה אותנו.

מרצה: ד"ר עוז גוטרמן- דוקטור לפסיכולוגיה, מרצה בכיר באוניברסיטת בר אילן וראש החטיבה למשאבי אנוש באקדמית גליל מערבי. מעבר למחקר האקדמי בין היתר כתבתי חמישה ספרים ועמדתי בראש צוות ההיגוי של בית הספר לפיקוד ומנהיגות של חיל האוויר.

13:45
ארוחת צהרים חוויתית במסעדת המלון
14:30
חוקי עבודה בעבודה היברידית- מה חשוב לדעת

העבודה ההיברידית ותעתועי הקורונה יצרו לנו אתגרים משפטיים חדשים.
ההרצאה תציג את הכללים החדשים של אמצעי פיקוח על עבודה, שעות עבודה בעבודה היברדית, הפסקות, היעדרות וכל מה שחשוב לדעת בעולם העבודה החדש, שיצרה לנו הקורונה.

מרצה: עו"ד מיכל הברפלד- שותפה, הרצוג פוקס נאמן עורכי דין

15:15
סיום משוער, חלוקת תעודות ושי אישי.