כנס מקצועי לבירור השינויים בניהול משאבי אנוש, במיתוג מעסיק וניהול עובדים עם החזרה לשיגרה

בירור סוגיות ניהול, הנחיות חדשות, טרנדים ותובנות ליישוםבירור סוגיות ניהול, הנחיות חדשות, טרנדים ותובנות ליישום
עם דעיכת המגפה והחזרה לשיגרה, ארגונים ומנהלי משאבי אנוש בראשם, מתלבטים בקביעת הדרך הטובה ביותר לצעוד בה  קדימה, ואיך הדברים צריכים להיראות.
יש ארגונים שאימצו את הגישה של עבודה מרחוק. אחרים רואים בהמשך עבודה היברידית כפתרון, ויש קבוצה לא קטנה של ארגונים שבוחנים לחזור למצב שבו הדברים היו קודם למגפה בהקדם האפשרי.

לא משנה היכן אתם נמצאים בתהליך קבלת ההחלטות או מה אתם מרגישים כלפי הדרך הטובה ביותר להמשיך קדימה, דבר אחד ברור: זה לא הולך להיות קל.

המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש מקיים כנס מקצועי ועדכני שנועד לסייע למנהלים ולארגונים בקבלת החלטות בתקופה של שינויים ואי וודאות, לצד מתן פתרונות שיעזרו לצוותי HR לעצב, לתכנן, לנהל וליישם מדיניות נכונה ומושכלת בניהול המשאב האנושי.

הכנס יערך ביום ג' 24/05/22
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב
 

הכנס מיועד לסמנ"כלי משאבי אנוש, מנהלות HR, מנהלות גיוס,HRBP, מנהלות רווחה וחווית עובד, מנהלות/ים ארגוניים, מנהלות/י הדרכה ולמידה ארגונית, וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

ההשתתפות בכנס כוללת תיק ועידה, חומר מקצועי ומצגות, ארוחת בוקר מלאה במסעדת המלון, הפסקות אספרסו בר במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה, מפגשי נטוורקינג ועודכנס משאבי אנוש בעידן החדש, נועד לסייע למנהלי משאבי אנוש ולארגונים בקבלת החלטות בתקופה של שינויים ואי וודאות.
הכנס ידון בשאלה כיצד משאבי אנוש צריכים להתפתח כדי לתמוך בעתיד העבודה?

הכנס יברר כיצד סביבת עבודה עתידית צריכה לעודד עובדים לתקשר, לשתף פעולה, לפתור בעיות, להעמיק את המעורבות ולדרבן פרודוקטיביות, ויציג דרכים איך לנהל צוותים מרוחקים לאורך זמן, ולשמר את תרבות החברה עם כוח עבודה מבוזר.

אין ספק שאם קשה לשמר עובדים, לגייס אותם קשה באותה מידה. עובדים המחפשים עבודה באופן פעיל לא מבקשים רק יותר כסף, אלא הטבות טובות יותר, יותר גמישות וכו'. אמנם זה לא מצב בלתי אפשרי עבור מחלקת משאבי אנוש, אבל זה בהחלט לא קל.

הכנס יעסוק בתופעת ה"התפטרות הגדולה" שעל פי הערכות קרוב לשליש מהעובדים מחפשים כעת מקום חדש לעבור אליו. הכנס יחשוף בעזרת מובילת פרקטיקת הייעוץ בעולמות ההון האנושי, של Deloitte, את מקורותיה של התופעה, מה עוזר לתדלק אותה ואיך כדאי לטפל בה.הכנס יציג בעזרת משפטית בכירה מומחית למשפט העבודה, את השינויים ביחסי עובדים ומעסיקים ובכלל זה תרחישים אפשריים, ויחדד את סוגיית יחסי מרות בעבודה – איפה זה פוגש אותנו?

הכנס יארח את ד"ר קרן אור-חן, להרצאה מרתקת על תורת המשחקים שלוקחת תורה כלכלית מתמטית מסובכת ומורכבת: ויוצרת ממנה כלי עוצמתי לחשיבה אסטרטגית ודרך נוכחת לשפר אפקטיביות בעבודה, בתהליכי משא ומתן ובכלי לקבלת החלטות בתנאי אי ודאות.

הכנס ידון ביום שאחרי (היום הראשון) של העובד החדש בארגון, איך לבנות חווית עובד חיובית, הוליסטית ומתמשכת באמצעות טכנולוגיה.

הכנס יעלה על במת הדיונים בעזרת פאנל מומחים ובשיתוף הקהל את הגישות והשיטות של ניהול משאבי אנוש בסביבת עבודה עתידית שתאופיין בשינויים רבים ובאי וודאות. הדיון יציג את התמורות העיקריות שחלו מאז משבר הקורונה, ידון בהשלכות שלהן ויציע פתרונות.
הדיון יונחה על ידי ד"ר אולג קומליק, ראש התכנית לתואר ראשון במדעי ההתנהגת וניהול משאבי אנוש במכללה למינהל ובהשתתפות סמנכ"לי משאבי אנוש בכירים.
הכנס מוגש על ידי מיטב המומחים ואנשי מקצוע, שינחו, ידריכו ויתרגלו את המשתתפים בקידום נושאי הליבה של ניהול המשאב האנושי, בחווית לימדה יוצאת דופן

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן