כנס מנהלים לבירור השינויים בניהול משאבי אנוש, בעולם העבודה החדש והמשובש

ניהול משאבי אנוש בעידן הבינה המלאכותית  image
ברוכים הבאים לאירוע המוביל שיגדיר מחדש את הגישה שלכם ל-HR בעולם העבודה המודרני. בכנס זה תחשפו לאסטרטגיות ותובנות פורצות דרך למשיכה ושימור כישרונות מובילים, לבניית כוח עבודה זריז וגמיש, וליצירת חווית עובדים משגשגת בעולם העבודה ההיברידי, בהנחית מהפכני ניהול מוצלחים בעולם משאבי אנוש.  

אל תפספסו את ההזדמנות ליצור קשר עם אנשי מקצוע מובילים בתעשייה ולהשיג יתרון תחרותי בעולם המתפתח ללא הרף של משאבי אנוש. הירשמו עכשיו כדי להבטיח את מקומכם ולנצל את התמחור המוזל שלנו בהרשמה מוקדמת.

סדר היום של הכנס, כולל חומרים מקצועיים, מצגות, מפגשי נטוורקינג ועוד, הכנס הייחודי הזה יצייד אתכם בכלים ובידע הדרושים להתמודדות עם שלל נושאים בניהול משאבי אנוש בעידן העבודה החדש והמשובש.

הכנס יערך ביום ב' 20/11/23
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביב
 
דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!

ההשתתפות בכנס כוללת תיק ועידה, חומר מקצועי ומצגות, ארוחת בוקר מלאה במסעדת המלון, הפסקות נטוורקינג במהלך הכנס, ארוחת צהרים חווייתית, שי אישי, תעודה ועוד.

הוועידה נטולת חסויות או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

לרישום מקוון הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

הכנס מיועד לסמנ"כלי משאבי אנוש, מנהלות/י HR, מנהלות/י גיוס, HRBP, מנהלות/י רווחה וחווית עובד, מנהלות/י מיתוג, מנהלים ארגוניים, מנהלות/י הדרכה ולמידה ארגונית, וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.
ועוד פרט חשוב ומשמעותי: הכנס נטול חסויות או מרצים מטעם והוא מציע מקצועיות נטו!


הכנס יברר כיצד סביבת העבודה העתידית צריכה לעודד עובדים לתקשר, לשתף פעולה, לפתור בעיות, להעמיק את המעורבות ולדרבן פרודוקטיביות תוך שימור תרבות החברה בעולם משובש ומשתנה.


הכנס ידון, יציג ויברר את נושאי המפתח לניהול משאבי אנוש בעידן העבודה החדש, בהן:
 • כיצד ליצור Great Place To Work
 • ניווט במבוך הדורות מביביבומרס לדור ה -Z; אמנות הניהול של צוותים רב דוריים
 • למידה ארגונית בעידן הבינה המלאכותית- The Ultimate Game Changer
 • "מאולמו של בית הדין למשמעת במקומות עבודה" - סקירה של עבירות משמעת בעידן החדשנות
 • Incorporating AI into OD processes: case studies
 • How disruptive will AI be for the HR profession
 • הקשבה פעילה- כלי הכרחי בממשק הבין אישי


הכנס מוגש על ידי מיטב המומחים ואנשי המקצוע, שינחו, ידריכו ויתרגלו את המשתתפים בקידום נושאי הליבה של ניהול המשאב האנושי, בחוויית למידה יוצאת דופן, בהם:

 • מאיה ברלב, כלכלנית מומחית לעולם העבודה העתידי ואסטרטגיות הון אנושי. שותפה בתכנון והקמה של בתי ספר לניהול ומנהיגות במגזר העסקי והציבורי. מייסדת שותפה בחברת  Flatworld בתחום ה – HR-tech  הפועלת לניבוי הפרודוקטיביות וההתאמה של עובדים מרחוק לחברה. הובילה את תחום ה – Human Capital ב Deloitte ישראל.
 • דר' ערן גל, ראש החוג ללימודי תואר שני בפקולטה לטכנולוגיות למידה, המכון הטכנולוגי חולון. חוקר ויועץ בלמידה ארגונית וטכנולוגיות למידה. מומחה לבניית אסטרטגיות למידה ארגוניות ומימושן באמצעות טכנולוגיות זמינות.
 • עו"ד עידו בר-גיל, Founder & CEO, Next-Gen Solutions
 • עו"ד עינת איילון, נשיאת בית הדין למשמעת של עובדי הרשויות המקומיות בדימוס ושותפה במשרד עורכי הדין שרקון בן עמי אשר ושות'.
 • ענבל נצר לנציאנו, מייסדת, יועצת People Tech Consulting Solutions לשעבר מנהלת פיתוח ארגוני גלובלי בחברת Sodastream
 • יונתן פייטרה, מומחה לבניית סביבת עבודה יוצרת, בעלים Great Place To Work Israel
 • הלל קזר (M.A), מומחה לבניית תהליכי גיוס, מנחה קבוצות, יועץ ארגוני, מחבר הספר: "סודות ויסודות תהליכי גיוס עובדים בארגונים"

דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם - הירשמו עכשיו!
לרישום מקוון הקליקו כאן


להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן

קבלו מדריך מעשי לטיפול וחיזוק היציבות הרגשית והחוסן 
של עובדים בזמן מלחמה!


לנוכח מלחמת "חרבות ברזל" שפרצה בימים אלו בין ישראל לחמאס בעזה, שעשויה לערער את החוסן והיציבות הרגשית של העובדים, החליט המרכז הבינלאומי לכנסים, להקדיש הרצאה בנושא, ולארח בכנס זה מומחה לחיזוק החוסן הארגוני, טיפול בטראומות וביציבות רגשית של עובדים!

בזמנים קשים אלו, תפקידם של מנהלי משאבי אנוש הופך למכריע. הם צריכים לעגן את כוח העבודה, לפעול כמגדלור של תקווה, רוגע ואמפתיה.

כמו כן, חיבר המרכז הבינלאומי לכנסים לקראת הכנס, מדריך ראשוני, שיסייע וידריך מנהלי משאבי אנוש ורווחה, כיצד לנווט ולנהל נכון, עובדים במים הגועשים הללו ביעילות וברגישות. למדריך המלא הקליקו כאן


 


מישל לווהן רובינסון-אובמה, עורכת דין וסופרת אמריקאית. רעייתו של הנשיא ה-44 של ארצות הברית, ברק אובמה.

"התפתחות אישית ומקצועית היא מסע שאינו נגמר. כמנהלי משאבי אנוש, עלינו להתחדש כל הזמן כדי להישאר רלוונטיים ומועילים." מישל אובמה